Automatyka przemysłowa

Control Solutions posiada wieloletnie doświadczenie w branży automotive. Pracownicy firmy nabyli umiejętności projektując układy sterowania, programując oraz uruchamiając linie produkcyjne dla największych i najbardziej wymagających producentów samochodów na całym świecie.

Doświadczenie i wiedza

Pracując z najnowocześniejszymi urządzeniami oraz systemami, jakie wykorzystuje branża produkcji samochodów, jestesmy w stanie sprostać nawet najbardziej ambitnym i skomplikowanym zadaniom stawianym nam przez naszych klientów.

Zaplecze techniczne

Posiadamy własną aparaturę do pomiarów oraz symulacji urządzeń i maszyn wyposażoną w sterowniki PLC oraz panele operatorskie HMI. Jesteśmy w stanie stworzyć oprogramowanie oraz symulować pracę urządzeń prototypowych.

Referencje

Naszemu doświadczeniu i wiedzy zaufało już wiele firm.

21-05-2015 ROBOXY 2015

21-05-2015 ROBOXY 2015

Już 24.05.2015r. w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej odbędzie się szósta edycja zawodów Robotów organizowanych przez "Naukowe Koło Studentów Automatyki" Politechniki Gdańskiej. CONTROL SOLUTIONS będzie w nich również uczestniczyć wspierając ambitnych studentów PG, a jeden z naszych pracowników – Piotr Kowalkowski jest nawet współorganizatorem tego wydarzenia. Na zawodach będzie można zobaczyć: niesamowite pojedynki robotów sumo, wyścigi line followerów i ucieczki z labiryntu micromouse. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności rodziców z małymi dziećmi, dla których może to być niesamowite przeżycie. 

Więcej informacji tutaj klik:  ROBOXY 2015

wstecz