Automatyka przemysłowa

Control Solutions posiada wieloletnie doświadczenie w branży automotive. Pracownicy firmy nabyli umiejętności projektując układy sterowania, programując oraz uruchamiając linie produkcyjne dla największych i najbardziej wymagających producentów samochodów na całym świecie.

Doświadczenie i wiedza

Pracując z najnowocześniejszymi urządzeniami oraz systemami, jakie wykorzystuje branża produkcji samochodów, jestesmy w stanie sprostać nawet najbardziej ambitnym i skomplikowanym zadaniom stawianym nam przez naszych klientów.

Zaplecze techniczne

Posiadamy własną aparaturę do pomiarów oraz symulacji urządzeń i maszyn wyposażoną w sterowniki PLC oraz panele operatorskie HMI. Jesteśmy w stanie stworzyć oprogramowanie oraz symulować pracę urządzeń prototypowych.

Referencje

Naszemu doświadczeniu i wiedzy zaufało już wiele firm.

projekty UE

 Projekty UE

 

Tytuł projektu

 

„Poprawa konkurencyjności firmy Control Solutions Patryk Smok, dzięki uruchomieniu innowacyjnego zakładu usługowo-montażowego zrobotyzowanych linii produkcyjnych w Baninie.”

 

Cel projektu: Wzrost konkurencyjności i innowacyjności Control Solutions Patryk Smok poprzez uruchomienie innowacyjnego zakładu usługowo-montażowego zrobotyzowanych linii produkcyjnych w Baninie.

Beneficjent: Control Solutions Patryk Smok

 

Krótki opis projektu: Przedmiotowy projekt polegać będzie na budowie hali usługowo-montażowej z laboratorium badawczo-rozwojowym w Baninie oraz wyposażenie jej w szereg środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych umożliwiających wprowadzenie nowych i udoskonalonych usług w zakresie montażu i programowania zrobotyzowanych linii produkcyjnych.

 

Wartość projektu: 2 458 370,00 zł

Dofinansowanie: 999 137,63 zł