Automatyka przemysłowa

Control Solutions posiada wieloletnie doświadczenie w branży automotive. Pracownicy firmy nabyli umiejętności projektując układy sterowania, programując oraz uruchamiając linie produkcyjne dla największych i najbardziej wymagających producentów samochodów na całym świecie.

Doświadczenie i wiedza

Pracując z najnowocześniejszymi urządzeniami oraz systemami, jakie wykorzystuje branża produkcji samochodów, jestesmy w stanie sprostać nawet najbardziej ambitnym i skomplikowanym zadaniom stawianym nam przez naszych klientów.

Zaplecze techniczne

Posiadamy własną aparaturę do pomiarów oraz symulacji urządzeń i maszyn wyposażoną w sterowniki PLC oraz panele operatorskie HMI. Jesteśmy w stanie stworzyć oprogramowanie oraz symulować pracę urządzeń prototypowych.

Referencje

Naszemu doświadczeniu i wiedzy zaufało już wiele firm.

Zawody FORMULA STUDENT 2017

Zawody FORMULA STUDENT 2017

W tym roku postanowiliśmy po raz kolejny wspomóc zdolnych studentów Politechniki Gdańskiej. Tym razem był to zespół PGRacing Team, który przy wsparciu m.in. Control Solutions, zbudował imponującego bolida na zawody Formula Student 2017 na Węgrzech. Cieszymy się, że w ostatnich miesiącach mogliśmy też podglądać ich pracę, gdyż montaż bolida odbywał się na terenie naszej hali. Ich całoroczne zmagania podczas przygotowań do zawodów można prześledzić pod linkiem https://www.facebook.com/PGRacingTeam/ 

W związku z wątpliwościami dotyczącymi bezpieczeństwa toru, start w zawodach nie doszedł do skutku. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku warunki będą bardziej sprzyjające. Będziemy na pewno trzymać kciuki!

wstecz